Aanmelden HT 2 modules

 

Locatie Tilburg
Methodiek   = 10 november van 10:30 - 14:00 uur
E/D- jeugd = 1 december theorie van 09:00 - 11:45 uur / praktijk 12:15 - 15:00 uur
Coachen     = 6 april van 10:30 - 13:30 uur
C/B-jeugd   = 2 februari theorie van 9:00 - 11:45 uur / praktijk 12:15 - 15:00 uur
Keepers      = 9 maart theorie van 9:00 - 11:45 uur / praktijk 12:15 - 15:00 uur 

Klik hier om je aan te melden voor Tilburg.

Locatie Emmen
Didactiek     = 7 november van 19:00 - 22:00 uur
Methodiek   = 21 november van 19:00 - 22:30 uur
Coachen      = 12 december 19:00 - 22:30 uur
H/F-jeugd    = 19 januari theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
E/D-jeugd    = 16 februari theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
C/B-jeugd    = 9 maart theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
Breedtesport = 30 maart theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
Keepers       = 13 april theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur 

Klik hier om je aan te melden voor Emmen.

Locatie Heerhugowaard
Didactiek     = 12 december van 19:00 - 22:00 uur
Methodiek   = 9 januari van 19:00 - 22:30 uur
Coachen      = 6 februari 19:00 - 22:30 uur
H/F-jeugd    = 2 maart theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
E/D-jeugd    = 23 maart theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
C/B-jeugd    = 13 april theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
Breedtesport = 11 mei theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur
Keepers       = 25 mei theorie van 9:00-12:30 uur / praktijk 13:00 - 17:00 uur

Klik hier om je aan te melden voor Heerhugowaard.

Locatie Den Haag
Didactiek     = 12 januari van 9:30- 13:00 uur
Methodiek   =  26 januari van 9:30- 13:00 uur
Coachen      = 09 februari van 9:30- 13:00 uur
E/D-jeugd    = 23 februari  theorie van 9:30- 13:00 uur
E/D jeugd    = 09 maart praktijk  van8:30-12:00 uur 
C/B-jeugd    = 23 maart theorie van 8:30-12:00 uur 
C/B-jeugd    = 30 maart praktijk van 8:30-12:00 uur 
Keepers       = 13 april theorie van 8:30-12:00 uur 
Keepers       = 20 april praktijk van 8:30 - 12:00 uur
Breedtesport  = 04 mei theorie van 9:30-13:00 uur 
Breedtesport = 11 mei praktijk van 9:30 - 13:00 uur
H/F-jeugd       =  08 juni theorie van 9:30-13:00 uur 
H/F-jeugd       = 15 juni praktijk van 9:30 - 13:00 uur

Klik hier om je aan te melden voor Den Haag.

Locatie Rotterdam
Didactiek     = 17 december van 19:00- 22:00 uur
Methodiek   = 7 januari van 19:00- 22:30 uur
Coachen      = 28 januari van 19:00- 22:30 uur
E/D-jeugd    = 18 februari theorie van 19:00-22:30 uur 
E/D-jeugd    = 23 februari praktijk van 14:00-18:00 uur 
C/B-jeugd    = 13 mei theorie van 19:00-22:30 uur 
C/B-jeugd    =  18 mei praktijk van 14:00-18:00 uur 
Keepers       = 1 april theorie van 19:00-22:30 uur  
Keepers       = 6 april praktijk van 14:00-18:00 uur
Breedtesport =  volgt bij voldoende deelname
Breedtesport =  volgt bij voldoende deelname

Klik hier om je aan te melden voor Rotterdam.

Locatie Groningen
Didactiek     = 3 december van 19:00- 22:00 uur
Methodiek   = 10 december van 19:00- 22:30 uur
Coachen      = 17 december van 19:00- 22:30 uur
H/F-jeugd    = 5 januari theorie van 09:00-12:30 uur praktijk van 13:00-17:00 uur 
E/D-jeugd    = 4 februari theorie van 19:00-22:30 uur 
E/D-jeugd    = 9 februari praktijk van 13:00-17:00 uur 
C/B-jeugd    = 2 maart theorie van 9:00-22:30 uur praktijk van 13:00-17:00 uur
Breedtesport = 18 maart theorie van 19:00-22:30 uur 
Breedtesport = 23 maart praktijk van 13:00-17:00 uur
Keepers       = 15 april theorie van 19:00-22:30 uur  
Keepers       = 20 april praktijk van 13:00-17:00 uur

Klik hier om je aan te melden voor Groningen.

Locatie Zuid Oost Brabant, Deurne
Didactiek     = 28 januari van 19:00- 22:00 uur 
Methodiek   =  18 februari van 19:00- 22:30 uur
Coachen      =  11 maart theorie van 19:00-22:30 uur  
E/D-jeugd    = 01 april theorie van 19:00-22:30 uur
E/D-jeugd    = 06 april praktijk van 09:00-13:00 uur 
C/B-jeugd    = 29 april theorie van 19:00-22:30 uur 
C/B-jeugd    = 04 mei praktijk van 09:00-13:00 uur 
Keepers       = 20 mei theorie van 19:00-22:30 uur 
Keepers       = 25 mei praktijk van 09:00-13:00 uur
Breedtesport =  volgt
Breedtesport =  volgt

Klik hier om je aan te melden voor Zuid Oost Brabant, locatie Deurne

Locatie Zuid Oost Brabant, Helmond
Didactiek     = 14 januari van 19:00- 22:00 uur 
Didactiek     = 16 januari van 19:30- 22:30 uur 
Methodiek   = 04 februari van 19:00- 22:30 uur
Methodiek   = 06 februari van 19:30- 23:00 uur
Coachen      = 25 februari van 19:00- 22:30 uur
Coachen      = 27 februari van 19:30- 23:00 uur

Klik hier om je aan te melden voor Zuid Oost Brabant, locatie Helmond